Filmavimas ir fotografavimas

Bibliotekos patalpose filmuoti kinui ir televizijai, fotografuoti komerciniais ir nekomerciniais tikslais leidžiama, tik gavus direkcijos sutikimą. Sutikimą galima gauti, užpildžius paraišką. Paraiškas prašoma teikti ne vėliau kaip 3 darbo dienas iki numatomo fotografavimo ir (arba) filmavimo. Užpildytą paraišką siųsti el. paštu biblioteka@mab.lt. Paraiškos tvirtinamos 2 darbo dienas.

DĖMESIO! Politinės reklamos, kitos su politinėmis kampanijomis susijusios veiklos, vestuvės, drabužių kolekcijų, aksesuarų pristatymai LMA Vrublevskių bibliotekoje nefotografuojami ir (arba) nefilmuojami.

Paraiška būtina:

  • fiziniams ir (ar) juridiniams asmenims, norintiems fotografuoti ir (arba) filmuoti Lietuvos MA Vrublevskių bibliotekos patalpose, reklamos, rinkodaros ir kitais neasmeniniais tikslais;
  • fiziniams ir (ar) juridiniams asmenims, norintiems fotografuoti ir (arba) filmuoti Lietuvos MA Vrublevskių bibliotekos patalpose su profesionalia įranga ar profesionalia fotografų ar kita komanda asmeniniais tikslais (asmeninės, šeimos, studentų darbai ar panašaus pobūdžio profesionalios fotosesijos).

Paraiška nėra būtina:

  • fiziniams ir (ar) juridiniams asmenims (žiniasklaidos atstovams, fotografams ir pan.), norintiems fotografuoti ir (arba) filmuoti Lietuvos MA Vrublevskių bibliotekoje vykstančius atvirus renginius;
  • fiziniams ir (ar) juridiniams asmenims (fotografams, žiniasklaidos atstovams ir pan.), norintiems fotografuoti ir (arba) filmuoti Lietuvos MA Vrublevskių bibliotekos darbuotojus viešinimo tikslais kaip interviu pašnekovus. Tokiu atveju užtenka pateikti informaciją el. paštu biblioteka@mab.lt;
  • žiniasklaidos atstovams, norintiems filmuoti ir (arba) fotografuoti prie pagrindinio Lietuvos MA Vrublevskių bibliotekos įėjimo. Tokiu atveju žiniasklaidos atstovai privalo darbo dienomis, likus ne mažiau nei 24 val. iki filmavimo ar fotografavimo pradžios, pateikti užklausą el. paštu biblioteka@mab.lt ir gauti patvirtinimą, kad gali atvykti fotografuoti ir (arba) filmuoti.

Norime pabrėžti, jog Bibliotekos patalpose fotografuoti ir filmuoti, vykdant bet kokią su įprastomis bibliotekos veiklomis nesusijusią ar Bibliotekos prestižui kenkiančią, jos darbuotojų garbę ir orumą žeminančią, jų saugumui, sveikatai, darbui ar pan. kenkiančią veiklą yra griežtai draudžiama.

Fotografavimas ir filmavimas bendrose Bibliotekos erdvėse:

  • nekomerciniais tikslais – nemokamai;
  • komerciniais tikslais – 1 val. nuo 10 iki 1000 eurų (priklausomai nuo Bibliotekos ploto, reikalingo filmavimui) (kainoraštis).